Nasze wartości

Praca w Vetoquinol

 

Zawsze szukamy talentów, w szczególności w następujących dziedzinach:  

  • Przemysł i łańcuch dostaw
  • Jakość
  • Badania i rozwój
  • Marketing
  • Handel
  • Weterynaria (tech)
  • Produkcja
  • Stanowiska administracyjne: Zamówienia, Księgowość i finanse, Zasoby ludzkie, IT, itp

 

Rozwój z Vetoquinol

 

Praktyki i wolontariat

 
Posiadamy możliwość organizacji bezpłatnych praktyk dla uczniów szkół średnich oraz studentów.  Praktyki odbywają się w siedzibie spółki Vetoquinol Biowet Gorzowie Wlkp. Program praktyk jest uzgadniany pomiędzy firmą, a placówkami edukacyjnymi.
Aplikacje prosimy składać za pośrednictwem poczty mailowej na adres poland_rekrutacja@vetoquinol.com z nagłówkiem „ PRAKTYKA” w tytule emaila.  Aplikacje powinny zawierać dane osobowe ucznia/ studenta ubiegającego się o praktykę, informacje kontaktowe zainteresowanego oraz informacje kontaktowe  placówki edukacyjnej, informacje o kierunku i roku studiów oraz  zakres i cele praktyk. Informacje te powinny być potwierdzone przez właściwy sekretariat, dziekanat.

 

 Dysponujemy również możliwością organizacji wolontariatu. Zainteresowanych realizacją wolontariatu prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres  poland_rekrutacja@vetoquinol.com z uwzględnieniem zakresu/obszaru zajęć wolontariackich  z nagłówkiem „WOLONTARIAT” w tytule emaila.
 

Dołącz do nas

 

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, jesteś człowiekiem z pasją, który dzieli nasze wartości, a aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko odpowiadające Twoim kompetencjom, możesz przesłać swoje dokumenty na adres: poland_rekrutacja@vetoquinol.com z nagłówkiem „ DOŁĄCZ DO NAS „ w tytule emaila.
Gdy w przyszłości  pojawi się wolne stanowisko, odpowiadające Twoim  kwalifikacjom, zainteresowaniom i doświadczeniu,  skontaktujemy się z Tobą.
 

Zasady rekrutacji

 

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w procesie rekrutacyjnym prowadzonym aktualnie przez Vetoquinol Biowet i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu to prosimy o  przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres poland_rekrutacja@vetoquinol.com

 

W kolejnym kroku Dział Personalny prowadzi selekcję napływających aplikacji. Tworzymy pulę najlepiej dopasowanych kandydatów do profilu aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych z którymi przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna. Pozostałe aplikacje trafiają do naszej bazy danych.

 

Na podstawie rezultatów wstępnych rozmów z kandydatami podejmowane są decyzje o tym, którzy kandydaci są kwalifikowani do kolejnych etapów selekcyjnych.

 

W zależności od kompleksowości stanowiska i jego poziomu odpowiedzialności, etap ten obejmuje spotkania z bezpośrednim przełożonym oraz przedstawicielem działu personalnego, podczas którego kandydaci zapraszani są do udziału w zadaniach i testach związanych ze specyfiką danego stanowiska.
Do udziału w ostatecznych etapach procesu selekcji wybierane jest wąskie grono  kandydatów, którzy są kwalifikowani na spotkania z szefem bezpośredniego przełożonego oraz z Dyrektorem ds. Kadr.

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png

Mój szczęśliwy zwierzak

new-logo_fb.png