Skip to main content

STARAMY SIĘ ZAPEWNIĆ ROZWÓJ KARIERY ZAWODOWEJ NASZYCH PRACOWNIKÓW 

W Vétoquinol, każdy pracownik jest ceniony. Dzięki wspólnej pracy, nasza firma rozwija się. Podejmowane razem działania przyczyniają sie do poprawy dobrostanu zwierząt. Dążymy do ciągłego doskonalenia dla dobra wszystkich naszych klientów.

Praca w Vetoquinol

SPRAWDŹ NASZE OFERTY PRACY

Rozwój z Vetoquinol 

Proces rekrutacji

Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w procesie rekrutacyjnym prowadzonym aktualnie przez Vetoquinol Biowet i chciałbyś stać się częścią naszego zespołu to prosimy o  przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres poland_rekrutacja@vetoquinol.com

W kolejnym kroku Dział Personalny prowadzi selekcję napływających aplikacji. Tworzymy pulę najlepiej dopasowanych kandydatów do profilu aktualnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych z którymi przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna. Pozostałe aplikacje trafiają do naszej bazy danych.

Na podstawie rezultatów wstępnych rozmów z kandydatami podejmowane są decyzje o tym, którzy kandydaci są kwalifikowani do kolejnych etapów selekcyjnych.

W zależności od kompleksowości stanowiska i jego poziomu odpowiedzialności, etap ten obejmuje spotkania z bezpośrednim przełożonym oraz przedstawicielem działu personalnego, podczas którego kandydaci zapraszani są do udziału w zadaniach i testach związanych ze specyfiką danego stanowiska.

Do udziału w ostatecznych etapach procesu rekrutacji wybierane jest wąskie grono kandydatów, którzy spotykają się z przełożonym funkcyjnym z Grupy Vetoquinol i/lub Dyrekcją.

Praktyki i staże

Posiadamy możliwość organizacji bezpłatnych praktyk dla uczniów szkół średnich oraz studentów.  Praktyki odbywają się w siedzibie spółki Vetoquinol Biowet Gorzowie Wlkp. Program praktyk jest uzgadniany pomiędzy firmą, a placówkami edukacyjnymi.
Aplikacje prosimy składać za pośrednictwem poczty mailowej na adres poland_rekrutacja@vetoquinol.com z nagłówkiem „PRAKTYKA” w tytule emaila.  Aplikacje powinny zawierać dane osobowe ucznia/ studenta ubiegającego się o praktykę, informacje kontaktowe zainteresowanego oraz informacje kontaktowe  placówki edukacyjnej, informacje o kierunku i roku studiów oraz  zakres i cele praktyk. Informacje te powinny być potwierdzone przez właściwy sekretariat, dziekanat.

Dołącz do nas

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, jesteś człowiekiem z pasją, który dzieli nasze wartości, a aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko odpowiadające Twoim kompetencjom, możesz przesłać swoje dokumenty na adres: poland_rekrutacja@vetoquinol.com z nagłówkiem "DOŁĄCZ DO NAS" w tytule emaila.
Gdy w przyszłości  pojawi się wolne stanowisko, odpowiadające Twoim  kwalifikacjom, zainteresowaniom i doświadczeniu,  skontaktujemy się z Tobą.