Kontakt

“Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim, ul. Kosynierów Gdyńskich 13-14, kod pocztowy 66-400.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO i w celu marketingowym.
Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres od 30 dni do 3 lat do czasu wykorzystywania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej.
W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Koordynatorem ds. Bezpieczeństwa.  
Sposoby kontaktu to: adres e-mail: stanislaw.roszkowiak@vetoquinol.com.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, jak i również prawo do ograniczenia ich przetwarzania/ prawo do cofnięcia zgody, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.
Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Urząd Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana – narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO. 

Kim jesteś?

* Pole wymagane
Uwaga! Aby zgłosić działanie niepożądane prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się w zakładce Produkty/Zgłoś działanie niepożądane

Zadaj nam pytanie

Data utworzenia
E.g., 20/10/2020

Uwaga!

W przypadku zgłoszenia działań nieporządanych, prosimy wypełnić formularz dostępny pod tym linkiem: PRODUKTY/ZGŁOŚ DZIAŁANIE NIEPOŻĄDZNE