Aktualności

Uroczyste otwarcie nowej części biurowo-magazynowej Centrum Logistycznego w Kłodawie
15/09/2018 - 11:41

Vetoquinol

W dniu 13.09.2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej części biurowo-magazynowej Centrum Logistycznego Vetoquinol,  które zlokalizowane jest w przepięknej i świetnie prosperującej gospodarczo gminie Kłodawa.
W spotkaniu uczestniczyli włodarze gminy Kłodawa, klienci firmy Vetoquinol Biowet, przedsiębiorcy działający w Kłodawie oraz pracownicy Vetoquinol Biowet.
Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Dominique Derveaux, dyrektor grupy VTQ na Europę i Amerykę Północną.
Centrum Logistyczne prężnie działa od października 2005 roku i ciągle rozwija się. Przez te kilkanaście lat  poczyniono wiele inwestycji na ogólną kwotę ponad 5.000.000 mln zł, utworzono  nowe miejsca pracy  i nadal prowadzone są rekrutacje.
„Mamy wspaniały zespół magazynowy,  znakomity dział logistyczno-handlowy  i najnowsze dziecko – Call Center, za pomocą którego kontaktujemy się z klientami i realizujemy cele sprzedażowe. Osoby, które zatrudniamy, to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy mają  znaczący wpływ na osiągnięcia i sukcesy firmy. Świat się zmienia, zmieniamy się i my, dotrzymując obietnic, które daliśmy naszym klientom. To dla nich zmieniamy się i inwestujemy w przyszłość oraz staramy się sprostać ich oczekiwaniom i wysokim wymaganiom.  To Centrum jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów”,  powiedział Cyryl Przybył, dyrektor zarządzający Vetoquinol Biowet podczas swojego przemówienia.
Logistyka jest sercem każdej firmy farmaceutycznej. W Firmie jest to Centrum Logistyczne.  Nowoczesny obiekt, wyposażony jest w maszyny i urządzenia najnowszej generacji. Powierzchnia magazynowa została powiększona o ponad 5.000 m3. W obu częściach zostały zamontowane regały półkowe wysokiego składu, które w sumie mogą pomieścić ok. 1600 palet typu euro. W magazynie składowane są produkty leczniczo-weterynaryjne.
„W 2005 roku rozpoczęliśmy pierwszy etap tak poważnej inwestycji, a w tym roku - 2018 finalizujemy jej drugą część. Wierzę w to, że ta „13” okaże się dla nas szczęśliwa, zakończył swoją wypowiedź dyrektor Cyryl Przybył.

 

041.jpg
od lewej: Anna Mołodciak, wójt gminy Kłodawa, Adriana Furtan (Vetoquinol Biowet),  Dominique Derveaux, Cyryl Przybył

057.jpg
uroczyste przecięcie wstęgi przez Dominique’a Derveaux, dyrektora grupy VTQ na Europę i Amerykę Północną

048.jpg
Cyryl Przybył, dyrektor zarządzający Vetoquinol Biowet

092.jpg

Najnowsze aktualności

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png