SPECJALISTA DS REJESTRACJI (praca na zastępstwo)

SPECJALISTA DS REJESTRACJI
Gorzów Wlkp

Główne zadania:

• Przygotowanie dokumentów rejestracyjnych dla zmian typu IA, IB i II oraz w celu przedłużenia ważności pozwolenia
• Ocenę wpływu zmian na proces rejestracji oraz zadań związanych z wnioskami o zmiany rejestracyjne
• Wparcie dla Działu Wdrożeń w zakresie rejestracji
• Czynny udział w kontroli zmian oraz w realizacji planu działań wynikających z propozycji zmian.
• Zapewnienie zgodności z wytycznymi  Pharmacopoei
• Tworzenie specyfikacji i metod badań dla produktów oraz specyfikacji dla materiałów wyjściowych i opakowaniowych.
• Współpraca przy przeglądzie jakości produktów (PQR) oraz przy tworzeniu umów jakościowych odnośnie materiałów wyjściowych
• Sporządzanie części II dossier
• Prowadzenie monitoringu odpowiedzi urzędów i zapytań kierowanych do stosownych ekspertów i urzędów

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (drugiego stopnia) w zakresie farmacji, chemii lub dziedzin pokrewnych
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość fachowej terminologii)
• Wiedza w zakresie rejestracji produktów leczniczych i zmian rejestracyjnych
• Umiejętność ustalania priorytetów w obszarze swojej działalności
• Bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej
• Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy w firmie farmaceutycznej w Dziale Rejestracji
• Umiejętność interpretacji przepisów prawa
• Zdolność podejmowania inicjatywy
• Umiejętność pracy w systemie wielozadaniowym
• Zdolność do efektywnej pracy w dynamicznym środowisku
• Umiejętność pracy w zespole
• Biegła  znajomość języka polskiego

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na zastępstwo
• Wsparcie merytoryczne i możliwość rozwoju zawodowego
• Zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
• Prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeniowy i dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego
• Przyjazną atmosferę w pracy

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w języku polskim i angielskim prosimy przesyłać na adres e-mail poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”