Nasze wartości

Wspólne wartości

Codziennością firmy Vetoquinol jest skupianie się wartościach, które stanowią trzon firmy i przyczyniają się do jej dynamicznego rozwoju. 

wartosci.jpg

 

Wartości, które nas tworzą

Wyznawane przez nas wartości i zasady są trwałym fundamentem firmy, który stanowi podstawę rozwoju i sukcesów przedsiębiorstwa. Dzięki temu, że wszyscy pracownicy Vétoquinol kierują się tymi samymi zasadami, każdego dnia wzmacniamy wizerunek i prestiż naszej firmy. Zasady Vetoquinol są punktami odniesienia, które umożliwiają nam porozumienie bez względu na miejsce naszej pracy, czy dziedzinę, którą się zajmujemy. Pozwalają nam także na sprawną współpracę i spójność w działaniu.

 

Przewodnik Dobrej Praktyki Biznesowej Vetoquinol

Firma Vetoquinol w szczególny sposób dba o prowadzenie zdrowej konkurencji, uwzględniając przy tym aspekty prawne i etyczne. Naszym priorytetem jest zachowanie szacunku do konkurencji, klientów i naszych dostawców. Wszystkie te standardy są zawarte w Przewodniku Dobrej Praktyki Biznesowej, z którym zapoznaje się każdy nasz pracownik.

 

Zasady zawarte w Przewodniku mówią o tym, czego Vetoquinol oczekuje od każdego pracownika, bez względu na to, jakie zajmuje miejsce w hierarchii. Dzięki temu wszyscy pracownicy na całym świecie działają wg tych samych etycznych standardów, zwracając się z szacunkiem do konkurencji, klientów czy dostawców. Tym samym dbają o bezpieczeństwo własnych zasobów, wystrzegając się ryzyka związanego z oszustwami, czy korupcją.

 

Wspólna troska o środowisko w Vetoquinol

Firma Vetoquinol zobowiązuje się do analizy wpływu, jaki wywiera jej działalność na środowisko naturalne i biologiczną różnorodność, by ograniczyć ich zanieczyszczenie i zużycie. Oznacza to, że rozwijamy te produkty, które równolegle pozwalają zachować czyste środowisko.

 

W obszarach BHP i Gospodarowania Środowiskiem korzysta się ze standardowych wskaźników, dzięki którym można sprawdzić postępy w walce z globalnym ociepleniem i zużyciem naturalnych zasobów. Na bieżąco analizuje się też potencjalne ryzyko związane z trwającymi aktualnie projektami, aby zapewnić oraz wdrożyć właściwe mierniki zapobiegania i ochrony środowiska. Nasza firma jest również informowana o projektach i decyzjach mających wpływ, czy też niosących ryzyko wpływu na którykolwiek z trzech czynników zrównoważonego wzrostu: w wymiarze środowiskowym, społecznościowym i ekonomicznym.

 

Vetoquinol firmą, która dba o jakość życia swoich pracowników

Grupa Vetoquinol troszczy się także o satysfakcję naszych pracowników, która od 2007 roku jest regularnie mierzona. Ostatnie badanie miało miejsce w 2015 roku, a poddani mu byli pracownicy z Francji. W nadchodzących latach będziemy kontynuować te badania w pozostałych krajach zaczynając już w 2016 roku. W chwili obecnej naszym priorytetowym projektem jest osiągnięcie lokalnego statusu firmy pt. „Wspaniałe miejsca pracy”.

 

Vetoquinol jest zaangażowany w walkę z dyskryminacją. Stale upewnia się, że pracownicy otrzymują godne wynagrodzenie za swoją pracę i biorą udział w podziale wypracowanych zysków. Stwarza również warunki do promowania jednostkowych sukcesów w obrębie organizacji.

 

Firma stale dba o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników. Dział przemysłowy i Dział Jakości zapewnia, że we wszystkich oddziałach firmy zachowane są najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png

Mój szczęśliwy zwierzak

new-logo_fb.png