Aktualności

Ogromne wyróżnienie dla naszego Happy Pets – nominacja w prestiżowym konkursie Digital Communication Awards
26/10/2016 - 14:57

Vetoquinol

 

We wrześniu nasza firma wzięła udział w międzynarodowym konkursie odbywającym się w Berlinie pod patronatem Quadriga University of Applied Sciences. Jest to bardzo prestiżowe wydarzenie dla branży komunikacji cyfrowej, które można obrazowo porównać do filmowych Oskarów.

Przewodniczącą jury, a równocześnie dyrektorem departamentu Corporate Communications jest Prof. Dr. Anna Adi. Wśród członków Jury znajduja się takie znakomitości jak: Florian Hiessl – Global Head of Online Communications firmy Siemens, Julitta Klauer – Senior Manager New Media – Pfizer Germany czy Frederic Gieles Head of Group Internal Digital Communication – Orange France. Łącznie Jury składało się 42 osób z różnych krajów podzielonych na prace w kilkunastu komisjach.
 
Konkurs podzielony był na 34 kategorie, na każdą z kategorii wpłynęło od kilku do kilkunastu prac konkursowych, łącznie liczba zgłoszeń wyniosła aż 720!
Wśród takich gigantów jak Porshe, CERN, Ebay, Audi, Shell, Lufthansa czy Turkish Airlines jedną z nominowanych do nagrody firm była Vetoquinol Polska z projektem facebook  HappyPets!
 
Wraz z przedstawicielem OX Media – Panem Michałem Frączykiem mieliśmy przyjemność przedstawić międzynarodowej komisji nasz projekt, który zgłosiliśmy  w kategorii Social Customer Service. Miło jest nam pochwalić się, że zajmujemy obecnie drugie miejsce w obsłudze fanów na facebooku, wśród wszystkich stron o tematyce zwierzęcej w Polsce!
Serce, które wkładamy w prowadzenie Facebooka, poziom prezentowanych postów i ciekawa tematyka oraz zdobycie w krótkim czasie 60 000 fanów napawa nas dumą!
Mimo, że nie udało się nam zdobyć nagrody głównej, która przypadła w udziale firmie Tui, to już sama nominacja  jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Wierzymy, że razem z nami jesteście dumni z pozycji jaką osiągnęliśmy w mediach społecznościowych. Dzięki niej marka Vetoquinol kojarzona jest z wysoką jakością produktów, miłością do zwierząt, pasją, wiedzą i fachowością.

przechwytywanie_2.png

Najnowsze aktualności

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png