Młodszy Specjalista ds. Mikrobiologii (praca na zastępstwo)

Gorzów Wielkopolski
Oczekiwania:
Wykształcenie wyższe kierunkowe (biologia, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne)
Znajomość technik laboratoryjnych i testów stosowanych w mikrobiologii
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
Umiejętność pracy w zespole
Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
Samodzielność, sumienność, dokładność i precyzja w działaniu

Główne zadania:
Wykonywanie analiz mikrobiologicznych
Monitoring mikrobiologiczny – odczyty, dokumentacja i identyfikacja drobnoustrojów
Dopuszczanie środków dezynfekcyjnych do stosowania w procesie produkcyjnym
Kwalifikacje metod mikrobiologicznych
Opracowywanie protokołów i raportów badań mikrobiologicznych
Opracowywanie procedur
Praca ze szczepami wzorcowymi i środowiskowymi
Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem Zarządzania jakością i GMP
Praca z mikroskopem

Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (okres ok. 2 lat)
Wsparcie merytoryczne i możliwość rozwoju zawodowego
Zdobywanie doświadczeń w nowoczesnej firmie o wysokich standardach pracy
Prywatną opiekę medyczną
Pakiet ubezpieczeniowy
Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pośrednictwem formularza na stronie lub na adres e-mail: poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. w Gorzowie Wielkopolskim moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.”