Equistro® Flogestan

  • Symbol konia

Opis produktu Equistro Flogestan®

Okład z glinki i arniki.
FLOGESTAN jest wysoko wartościowym biologicznie, złożonym okładem do stosowania zewnętrznego dla koni. Zawiera mieszaninę substancji aktywnie stymulujących, które penetrują skórę i pobudzają krążenie krwi w układzie ruchowym.

Zastosowanie: FLOGESTAN powinno się stosować zewnętrznie na układ ruchowy w celu pobudzenia i odświeżenia  napiętych i zmęczonych kończyn oraz mięśni. Może być stosowany zarówno jako ciepły, jak i zimny okład na skórę.

Skład produktu Equistro Flogestan®

SKŁAD: glinka kaolinowa, glikol propylenowy, woda, tlenek cynku, alkohol benzylowy, guma guar, mentol, Arnica montana, Rosmarinus officinalis, Lavandula angustifolia.

Podawanie Equistro Flogestan®

Sposób stosowania :
Zimny okład: w zależności od potrzeby 1–2 razy dziennie nałożyć warstwę ½ cm. Pozostawić glinkę do wyschnięcia, a następnie zmyć letnią wodą. Wymieszać przed użyciem.

Ciepły okład: należy poluzować wieczko, nie zdejmując go jednak z opakowania. Doprowadzić wodę do wrzenia, wyłączyć ogrzewanie wody, a następnie umieścić w niej pojemnik z produktem. Pozostawić w wodzie na 15–20 min., sprawdzić czy produkt nie parzy, wymieszać przed nałożeniem.

Należy dostosować się do lokalnych oraz międzynarodowych przepisów dotyczących zawodów i wyścigów konnych. Zabezpieczyć pojemnik po użyciu. Przechowywać w czystym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem. Wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

  • Symbol konia

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png