Aktualności

24 KONGRES POLSKIEGO STOWARZYSZENIA LEKARZY WETERYNARII MAŁYCH ZWIERZĄT
29/11/2016 - 15:13

Vetoquinol

 

W dniach 18-20.11.2016 r. odbył się w Łodzi XXIV Kongres Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Małych Zwierząt. Jak co roku firma Vetoquinol Biowet była jednym ze sponsorów najważniejszego spotkania polskich lekarzy weterynarii.

 

W piątkowych sesjach przedkongresowych zaplanowano kilka warsztatów praktycznych oraz Sympozjum Akademii Biznesu Weterynaryjnego.
Na zaproszenie Vetoquinol Biowet przyjechał Justin Phillips, marketing manager w brytyjskiej firmie White Cross Vets, laureat wielu nagród Stowarzyszenia Marketingu, pasjonat coachingu, prywatnie właściciel uroczej kotki Gabi i oczywiście okazał się gwiazdą piątkowego wieczoru.

 

Dla ponad 170 uczestników sesji, zaproszony, gość mówił o tym „Jak marketing w praktyce lekarsko-weterynaryjnej może wspomóc jakość usług i rozwój firmy”. Justin Phillips poruszał zagadnienia social media, to znaczy mówił o tym, jak wykorzystać media społecznościowe do większej ekspansji wśród klientów praktyki weterynaryjnej, w jaki sposób dotrzeć do klientów - pozyskać nowych i zatrzymać obecnych, zadbać o swój wizerunek na Facebooku, Twitterze i innych serwisach społecznościowych, czyli ogólnie mówiąc w jaki sposób można łatwo i szybko zaistnieć w mediach społecznościowych i dodatkowo obniżyć wysokie koszty działań marketingowych.

 

Drugi dzień kongresu to wykłady, rozmowy i wymiana doświadczeń pomiędzy wszystkimi uczestnikami Kongresu. A my chcielibyśmy zwrócić uwagę Państwa na sesję rehabilitacyjną, która odbyła się w niedzielę, 20.11.16 r. Dwa pierwsze wykłady zostały poprowadzone przez dr hab. Barbarę Bockstahler, DACVMSR, FTA, CCRP, wybitną specjalistkę z zakresu fizjoterapii psów i kotów.

 

Doktor B. Bockstahler omówiła swoje doświadczenia podczas dwóch wykładów „Fizjoterapia – co jest do niej potrzebne i jak ją wprowadzić do praktyki lekarsko-weterynaryjnej” oraz „Fizjoterapia - praktyczne zastosowanie w typowych schorzeniach”. Wykład dr B. Bockstahler poprzedziła prezentacja Isabelle Le Quan z Vetoquinol Francja, która przedstawiła PROGRAM MOBILNE STAWY.

 

Na uwagę zasługiwało także wystąpienie dr. n. wet. Grzegorza Wąsiatycza, który opowiedział o przypadkach związanych z „Niestabilnością przyśrodkową stawu ramiennego u psa. Diagnostyka, leczenie, rehabilitacja”.

 

To nie koniec atrakcji. W sobotę gościliśmy dr Barbarę Bockstahler na naszym stoisku, na którym odbyło się jej spotkanie autorskie. Doktor B. Bockstahler promowała polską edycję książki „Fizjoterapia psów i kotów”. Każdy z odwiedzających mógł osobiście porozmawiać ze współautorką książki i otrzymać autograf.

 

Wieczorem… przenieśliśmy się do przedwojennej Łodzi, lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego wieku, w którym rządziły kabarety … Kolejne tak wielkie wydarzenie już za rok. Czekamy i już myślimy o wykładowcach, stoisku i czym będziemy mogli zaskoczyć Państwa w przyszłym roku. Prosimy o częste odwiedzanie naszej strony internetowej i zgłaszanie się firmowego newsletter’a. Zapraszamy do galerii zdjęć kongresowych.

dsc_0363_0.jpg img_1625.jpg
img_1629.jpg img_1678.jpg
img_1691.jpg img_1719.jpg
img_1733.jpg izadr_iwona_taszkun.jpg
justin_sesja.jpg justin_jacek_szulc_cyryl_przybyl1.jpg
sesja_justin_2.jpg sesja_justin_3.jpg
sesja_justin.jpg barisci.jpg

Najnowsze aktualności

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png