Aktualności

„W krainie miodem i mlekiem płynącej…” odcinek 10
31/03/2016 - 00:00

Vetoquinol

 

Firma Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. zaprasza na dziesiąty odcinek opowiadania pt.: „W krainie miodem i mlekiem płynącej…”

 

Zapraszamy tym samym do zapoznania się z rekomendowaną linią do leczenia mastitis firmy Vetoquinol Biowet:

 

Mastirapid - Płyn diagnostyczny do szybkiego rozpoznawania zapalenia wymienia u krów.

 

Vetorapid - Test mikrobiologiczny do diagnostyki zapalenia wymienia u krów (mastitis). Materiał do badań: Posiew próbek mleka, w których badana ma być obecność bakterii wywołujących mastitis.

 

Permammas - Emulsja na wymię krów, owiec i kóz. Skład: kamfora, mentol, gwajakol. Preparat Permammas N przeznaczony jest do stosowania u krów, owiec i kóz na wymię w przypadkach urazów, stłuczeń, obrzęków i stwardnień. Służy również do pielęgnacji i utrzymania dobrej kondycji skóry wymienia.

 

Tolfine - Kwas tolfenamowy 40 mg/ml, roztwór do wstrzykiwań dla bydła i świń. Wskazania lecznicze: Tolfine jest lekiem przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym, stosowanym jako lek wspomagający: u bydła w leczeniu ostrych stanów zapalnych układu oddechowego oraz ostrych stanów zapalnych wymienia (mastitis);

 

Forcyl - Marbofloksacyna 160 mg (16%), roztwór do wstrzykiwania dla bydła. Wskazania: leczenie zakażeń układu oddechowego u bydła wywołane przez wrażliwe szczepy Pasteurella multocida i Mannheimia haemolytica. U krów w okresie laktacji: leczenie zapalenia wymienia o ostrym przebiegu, powodowane przez wrażliwe szczepy Escherichia coli.

 

Najnowsze aktualności

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png