Aktualności

„Specjaliści-Specjalistom” czyli pierwsza „Pejsakówka” w Krakowie
20/06/2019 - 12:06

Vetoquinol

W dniach 4-5.06.2019 r. w Krakowie odbyła się I Międzynarodowa Konferencja pn. „Specjaliści-Specjalistom” skierowana do lekarzy weterynarii zajmujących się chorobami trzody chlewnej.

Impreza odbyła się pod auspicjami Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Jagiellońskiego – Uniwersytetu  Rolniczego w Krakowie.

W konferencji wzięło udział ponad 500 lekarzy weterynarii z Polski, Białorusi, Litwy, Łotwy, Estonii, Czech, Słowacji, Węgier i Ukrainy. W ciągu dwóch dni dyskutowano m.in. o afrykańskim porze świń, który obecnie stanowi wielki problem w naszej części Europy, grypie pandemicznej oraz problemach w zakresie rozrodu loch.

Konferencja hyopatologów została bardzo dobrze przyjęta przez uczestników  i wysoko oceniona za wartość merytoryczną wykładów i warsztatów.

Prelegenci w swoich wykładach zwrócili także uwagę na konieczność w ograniczeniu stosowania antybiotyków i argumentowali celowość  korzystanie z usług laboratoriów diagnostycznych. W trakcie przerw lekarze mieli okazję zapoznania się z bogatą ofertą farmaceutyczną firm weterynaryjnych oraz laboratoriów diagnostycznych.

Kolejne spotkanie hyopatologów za rok, o czym będziemy Państwa informować na bieżąco.

pejsakowka_6_2019.jpg

pejsakowka_18_2019.jpg

pejsakowka_2_2019.jpg

pejsakowka_9_2019.jpg

Najnowsze aktualności

Zapisz się do newslettera

Chcesz otrzymywać od nas informacje o nadchodzących webinarach, konferencjach i promocjach?
Kliknij na poniższy obrazek i zapisz się do naszej listy mailingowej.

continents-2660932_640.png