Achieve More Together

Vetoquinol to dziewiąta pod względem wielkości weterynaryjna firma farmaceutyczna na świecie i pierwsza niezależna firma rodzinna.

Przesłaniem firmy jest głębokie zaangażowanie w wyznawane wartości i bliskie relacje z lekarzami weterynarii.

Strategia wzrostu i rozwoju Vetoquinol koncentruje się na innowacjach i znalezieniu właściwej równowagi między dwoma głównymi rynkami: zwierząt towarzyszących i zwierząt gospodarskich.

Wywodząc się historycznie z Francji, Vetoquinol opracowuje, produkujei sprzedaje szeroką gamę ponad 700 produktów leczniczych i nieleczniczych w Europie, Ameryce, Azji, Australii i Oceanii. Dzięki obecności w 25 krajach i silnej sieci 140 partnerów, produkty firmy obecne są w ponad 100 krajach .

W Polsce Vetoquinol posiada zakład produkcyjny i sieć dystrybucyjną, w której skład wchodzi 11 hurtowni firmowych. Współpracuje również z innymi hurtowniami leków weterynaryjnych na terenie całego kraju. Stamtąd produkty trafiają do lecznic weterynaryjnych, a za ich pośrednictwem do użytkowników końcowych.  Bezpośredni kontakt z klientami utrzymują przedstawiciele regionalni - doświadczeni lekarze weterynarii. Taki system działania zapewnia dbałość o klienta, fachowe doradztwo i kontrolę nad bezpiecznym stosowaniem produktów.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego naszą działalność:

Opens external link in new window

oraz do odwiedzenia naszej strony na facebooku : Opens external link in new windowwww.facebook.com/HappyPetsPolska

 
 
Ostatnie nowości:

„W krainie miodem i mlekiem płynącej…” odcinek 17
19/05/16 10:12

Firma Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. zaprasza na siedemnasty odcinek opowiadania pt.: „W krainie...„W krainie miodem i mlekiem płynącej…” odcinek 16
12/05/16 10:12

Firma Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. zaprasza na szesnasty odcinek opowiadania pt.: „W krainie miodem...„Lękliwy pies, złośliwy kot"
9/05/16 11:48

Zapraszamy Państwa do udziału w seminariach w ramach Akademii Medycyny Behawioralnej.... 

© 2006 Vetoquinol ¤ Mapa strony ¤ Kontakt ¤ Drukuj