SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH (praca na zastępstwo)

Miejsce pracy: Kłodawa

Główne zadania:

· Przyjmowanie i pozyskiwanie telefonicznych zamówień klientów oraz informowanie o asortymencie;
· Aktywna promocja produktów;
· Przyjmowanie oraz rozpatrywanie wniosków reklamacyjnych;
· Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami;
· Archiwizacja  dokumentów;
· Wystawianie faktur/koordynowanie procesu przyjmowania zamówień;
· Obsługę systemu JDE;
· Sporządzanie i dystrybucja dokumentacji oraz raportów;

Od kandydatów oczekujemy:

· Wykształcenia minimum średniego;
· Minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży telefonicznej;
· Minimum 2 lat doświadczenia w zakresie obsługi klienta;
· Wysokich umiejętności w zakresie obsługi klienta;
· Praktycznych umiejętności sprzedażowych;
· Umiejętności obsługi komputera (znajomość pakietu Microsoft Office: Outlook, Excel, Word);
· Nastawienia zadaniowego oraz orientacji na wyniki;
· Umiejętności szybkiego uczenia;
· Umiejętności pracy zespołowej;
· Doskonałych zdolności organizacyjnych;
· Rzetelności, sumienności i dokładności oraz entuzjazmu;
· Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży produktów farmaceutycznych (weterynaryjnych);

Oferujemy:

· Stabilne warunki zatrudnienia;
· Możliwość rozwoju zawodowego;
· Prywatną opiekę medyczną;
· Pakiet ubezpieczeniowy;
· Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego;

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny w formie elektronicznej prosimy przesyłać na adres e-mail: poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."