SPECJALISTA DS. DOKUMENTACJI TECHNOLOGICZNEJ (praca na zastępstwo)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe z zakresu inżynierii/technologii chemicznej/procesowej lub pokrewne
• Umiejętność sporządzania instrukcji technologicznych
• Biegła znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, Internet) i umiejętności szybkiego uczenia się     nowych programów komputerowych
• Doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym mile widziane
• Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów optymalizacyjnych oraz znajomość przepisów HACCP
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Umiejętność pracy zespołowej
• Nastawienie zadaniowe
• Orientacja na detale, dokładność
• Umiejętność właściwego określania priorytetów

Główne zadania:
• Opracowywanie i nadzorowanie dokumentacji produkcyjnej
• Zapewnienie zgodności dokumentacji produkcyjnej z obowiązującymi przepisami
• Opracowywanie raportów serii oraz bieżąca ich aktualizacja
• Współpraca przy wdrażaniu nowych produktów do standardowej produkcji
• Udział w projektach optymalizacyjnych
• Raportowanie

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet ubezpieczeniowy
• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."