SPECJALISTA DS. CHEMII W DZIALE ROZWOJU PRZEMYSŁOWEGO (praca na zastępstwo)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Obowiązki:
• Ocena prób na zgodność z zarejestrowanymi wymaganiami, wymaganiami technologii i przepisów prawnych
• Udział w procedurze kwalifikacji producentów lub dostawców
• Przeprowadzenie transferu metod analitycznych w przypadku transferu miejsca wytwarzania
• Realizacja badań w testach stabilności wymaganych do przeprowadzenia zmiany w Urzędzie
• Sprawdzenie wykonalności metod opisanych w nowym monografiach
• Wsparcie technologa w przeprowadzaniu prób laboratoryjnych
• Rozwiązywanie problemów analitycznych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe II stopnia  chemia, ochrona środowiska, technologia żywienia , biotechnologia, farmacja, weterynaria lub pokrewne
• Znajomość technik chromatograficznych ( TLC, HPLC, GC)
• Znajomość metod spektroskopowych w tym spektrofotometrii UV/ Vis, IR, Raman
• Znajomość wytycznych ICH/VICH, EMEA
• Doświadczenie w zastosowaniu metod  badawczych podstawowych i zaawansowanych
• Znajomość obsługi aparatury badawczej  dostępnej w  laboratorium
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
• Wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość norm GMP
• Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
• Samodzielność myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
• Opracowanie raportów z otrzymanych wyników
• Umiejętność pracy w zespole
• Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność i komunikatywność

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet ubezpieczeniowy
• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać  na adres e-mail: poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."