LABORANT MIKROBIOLOGICZNY W DZIAŁE ROZWOJU FARMACEUTYCZNEGO (praca na zastępstwo)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymagania:
• Wykształcenie średnie chemiczne, medyczne lub pokrewne
• 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Mile widziana znajomość GMP
• Znajomość technik aseptycznych
• Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
• Umiejętność pracy w zespole
• Samodzielność i umiejętność planowania własnej pracy
• Rzetelność, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
• Elastyczność i komunikatywność
• Terminowość, punktualność i niezawodność
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Obowiązki:
• Wykonywanie analiz mikrobiologicznych
• Odczyty i przedstawianie wyników
• Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentów
• Wykonywanie monitoringu mikrobiologicznego
• Przygotowanie podłoży bakteriologicznych
• Kalibracje sprzętu
• Przestrzeganie obowiązujących procedur

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet ubezpieczeniowy
• Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."