LABORANT MIKROBIOLOGICZNY (praca na zastępstwo)

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie biologiczne, biotechnologiczne, chemiczne, medyczne lub pokrewne
  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziana znajomość GMP
  • Znajomość technik aseptycznych
  • Znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i umiejętność planowania własnej pracy
  • Rzetelność, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
  • Elastyczność i komunikatywność
  • Terminowość, punktualność i niezawodność
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Obowiązki:

  • Wykonywanie analiz mikrobiologicznych
  • Odczyty i przedstawianie wyników
  • Rzetelne i czytelne wypełnianie dokumentów
  • Wykonywanie monitoringu mikrobiologicznego
  • Przygotowanie podłoży bakteriologicznych
  • Kalibracje sprzętu
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na czas zastępstwa
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet ubezpieczeniowy
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego

Aplikacje zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: poland_rekrutacja@vetoquinol.com

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Na dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetoquinol Biowet (zgodnie z ustawą z dn. 1997.08.29 o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)."