Equistro Flogestan®

  • Symbol konia

Opis produktu Equistro Flogestan®

Equistro Flogestan® jest wysoko wartościowym biologicznie, złożonym okładem do stosowania zewnętrznego dla koni. Zawiera mieszaninę substancji aktywnie stymulujących, które penetrują skórę i pobudzają krążenie krwi w układzie ruchowym.
Equistro Flogestan®  powinno się stosować zewnętrznie na układ ruchowy w celu pobudzenia i odświeżenia napiętych i zmęczonych kończyn oraz mięśni. Może być stosowany zarówno jako ciepły, jak i zimny okład na skórę.

Skład produktu Equistro Flogestan®

Skład: glinka kaolinowa, glikol propylenowy, woda, tlenek cynku, alkohol benzylowy, guma guar, mentol, Arnica montana, Rosmarinus officinalis, La - vandula angustifolia.

Podawanie Equistro Flogestan®

Zimny okład: w zależności od potrzeby 1 – 2 razy dziennie nałożyć warstwę ½ cm. Pozostawić glinkę do wyschnięcia, a następnie zmyć letnią wodą. Wymieszać przed użyciem.

Ciepły okład: należy poluzować wieczko, nie zdejmując go jednak z opakowania. Doprowadzić wodę do wrzenia, wyłączyć ogrzewanie wody, a następnie umieścić w niej pojemnik z produktem. Pozostawić w wodzie na 15 – 20 min., sprawdzić czy produkt nie parzy, wymieszać przed nałożeniem.

Ulotka informacyjna

  • Symbol konia